Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Wstępne zgłoszenie do programu "Cool Careers"


 


Biuro Karier KUL realizuje program rozwojowy "Cool Careers", który pomoże Ci wystartować na rynku pracy, znaleźć pracę lub obrać właściwą dalszą ścieżkę kształcenia. Wyjątkowość tego programu polega na nowoczesnych metodach pracy – psychologiczne testy kariery on-line, indywidualna praca ze studentem, warsztaty doskonalące umiejętności miękkie. Program skierowany do studentów ostatniego roku studiów stacjonarnych I stopnia / II stopnia / jednolitych studiów magisterskich KUL (w roku akademickim 2019/2020) i jednocześnie osób biernych zawodowo, tzn. nie pracujących. O programie przeczytasz więcej tutaj. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: coolcareers@kul.pl 

Nie możemy doczekać się Twojego zgłoszenia! Wypełnij formularz zgłoszeniowy,  a my się z Tobą skontaktujemy i ustalimy, w jakim terminie chcesz odbyć doradztwo i w jakiej grupie szkoleniowej chcesz się znaleźć!

Wpisz swoje dane
(To pytanie jest wymagane)
Imię
(To pytanie jest wymagane)
Nazwisko
(To pytanie jest wymagane)
E-mail
(To pytanie jest wymagane)
Nr telefonu 
(To pytanie jest wymagane)
Kierunek studiów 
(To pytanie jest wymagane)
Stopień studiów 
(To pytanie jest wymagane)
Rok studiów
Nr albumu 
Status na rynku pracy 
Preferowana ścieżka w projekcie
Obecnie prowadzimy rekrutacje do ścieżki Przedsiębiorczość! To ostatnie miejsca w programie w tym roku akademickim. Zakończyliśmy już realizację ścieżki Personal Branding.
(To pytanie jest wymagane)

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych 

Administratorem jest Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II z siedzibą w Lublinie przy Al. Racławickich 14 (nr tel – 81 445 41 01). Dane kontaktowe inspektora ochrony danych: nr tel - 81 445 32 30, adres e-mail – iod@kul.pl  Dane osobowe będą przetwarzane w celu przesyłania informacji w ramach newsletter’a Biura Karier KUL. Podstawą przetwarzania danych jest zgoda osoby, której dane dotyczą. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji ww. celu z uwzględnieniem konieczności niezwłocznego usunięcia danych po cofnięciu zgody. Dostęp do danych mają osoby upoważnione przez administratora. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej konieczne do tego, żeby zapisać się do newslettera Biura Karier KUL. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Fundusze europejskie